De weersymbolen staan de komende week op regen. Dat betekent niet dat we compleet verregende dagen krijgen, maar juist een wisseling van droge perioden met wat zon en dan weer buien. De weerapp met de regenradar kan daarbij uitkomst bieden, maar vergeet niet dat een bui in korte tijd kan ontstaan, dus kijk ook vooral wat buiten gebeurt.
De week begint nog droog met maandag hoge bewolking en een beetje zon. Op veel plaatsen wordt het met 20 tot 22 graden aangenaam warm. In de middag zullen in het westen de eerste buien ontstaan. Later trekken deze naar het oosten en daarmee begint het wisselvallige weer.

Vanaf dinsdag kunnen we elke dag buien verwachten en vooral de eerste dagen is daarbij kans op een enkele klap onweer. Van tijd tot tijd schijnt de zon, maar met 16 tot 18 graden is het vooral lekker weer om buiten bezig te zijn. In het westen staat af en toe een vrij krachtige wind.
Richting het volgende weekend neemt de buiigheid af en kan de temperatuur wat stijgen, maar pas in de week daarna neemt de kans op (zomerse) warmte toe.





